• تهران، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، خیابان یازدهم، نبش خیابان ابن سینا

گریت سندبلاست

مختصری درباره شرکت

شرکت پیشرو روش پارسه فعالیت خود رااز سال ۱۳۹۲ در جهت پیشبرد اهداف بزرگ کشور در زمینه صنایع مختلف از جمله نفت، گاز و پتروشیمی شروع کرده است. یکی از مهمترین فعالیت های این شرکت تولید ، عرضه و صادرات شن های ساینده از جمله مسباره و گارنت می باشد.

شرکت پیشرو روش پارسه طی 4 سال فعالیت و خدمت، افتخار همکاری با شرکت های بزرگ و مهمی در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی داشته است.

برخی از مهمترین مشتریان ما که افتار همکاری با آنها را داشته ایم :

  • شرکت نفت فلات قاره
  • شرکت مپنا
  • كشتي سازي جمهوري اسلامي ايران
  • كشتي سازي پرشيا هرمز
  • شرکت اويك
  • شرکت پترو پارس

 

گریت اصلی مسباره

گریت مسباره یک محصول فرعی حاصل از فرایند استخراج مس می باشد . این محصول بصورت وسیعی برای آماده سازی و تعمیرکاری سطوح به منظور رنگ آمیزی بکار میرود . بدلیل سختی و چگالی بالا سرعت و تمیزی سطح بیشتری نسبت به سایر مواد ساینده دارد و بهترین جایگزین برای ساینده های متداول مانند سیلیس می باشد . بدلیل درصد کم سیلیکا هیچگونه خطری برای سلامتی انسان نداشته و بهای آن نیز اخیرا به علت تولید وسیع پایین می باشد.

موارد مصرف مسباره

پالایشگاه ها - - - خطوط لوله - - - صنایع قطعه سازی

سکوهای نفتی - - - سازه های فلزی

پتروشیمی - - - نیروگاه ها - - - مخازن

صنایع دریایی - - - - صنایع سیمان

محصولات شرکت

مسباره مات

مسباره مات

گریت مسباره مات برای سندبلاست

گریت مسباره یک محصول فرعی حاصل از فرآیند استخراج مس می باشد.این محصول به طور وسیعی برای آماده کردن سطوح جهت رنگ آمیزی به کار می رود.بدلیل سختی و چگالی بالا سرعت و تمیزی بیشتری نسبت به سایر مواد ساینده دارد و بهترین جایگزین برای ساینده های متداول مانند سیلیس می باشد

گارنت

گارنت برای سندبلاست

گارنت یک ساینده طبیعی معدنی است . سختی گارنت ها ۵/۶ تا ۷ موس ، چگالی در گارنت ها متغییر است و اساساً به ترکیب شیمیایی آن ها بستگی دارد این شرکت در جهت تأمین انواع ساینده های صنعتی اقدام به تامین انواع گارنت سبز و قهوه ای نموده است.

گریت مسباره براق

مسباره براق

مسباره براق برای سندبلاست

استفاده از دو نوع ماده اولیه متفاوت ونیز نوع فرایند تولید منجر به تولید دو نوع محصول مات وبراق میگردد.

فروش مسباره،فروش گارنت، فروش پودر مسباره، فروش پودر گارنت، مسباره، گارنت، مسباره سندبلاست، گارنت سندبلاست، قیمت مسباره، قیمت گارنت، مسباره مات، مسباره براق، سندبلاست سطح، خرید مسباره، خرید گارنت، گارنت واترجت، آموزش سندبلاست، سرباره مس ، پودر سندبلاست ، ماسه سندبلاست ، قیمت روز مسباره ، ماسه سیلیسی ، شرکت مسباره ، گارنت قهوه ای ، گارنت سبز ، مشخصات مسباره ، دانه بندی مسباره ، مش بندی گارنت

شما می توانید با استفاده از لینک مقابل، کاتالوگ کامل محصولات شرکت را داناود نمایید.
دانلود کاتالوگ شرکت